menu

CROWNE PLAZA YAS ISLAND - golf ****

od 32 190,- Kč
Abu Dhabi
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Crowne Plaza Abu Dhabi se nachází na ostrově Yas Island hned vedle golfového hřiště Yas Links a pouhých pár minut chůze od známého okruhu Yas Marina – domova Velké ceny Abu Dhabi ve Formuli 1 a také tematického parku Ferrari World. Hotel se nachází 10 minut jízdy od mezinárodního letiště v Abu Dhabi a 20 jízdy od obchodního centra Abu Dhabi, mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno 130 km. Pláž leží cca 10 minut jízdy od hotelu.

Vybavení hotelu

Součástí hotelu Crowne Plaza Abu Dhabi Yas Island je recepce, trezory na recepci, 5 restaurací, bar, bazén, lázně, sauna, pára, dětské hřiště, hlídání dětí, konferenční místnosti, business centrum, a směnárna.

Vybavení pokoje

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, minibar, telefon, varná konvice, připojení k internetu za příplatek. Na vyžádání zajistíme nadstandardní ubytování.

Sport a zábava

Posilovna, squash. Sportovní aktivity v okolí hotelu: golfové hřiště cca 2 minuty jízdy, nakupování, výlety.

Cena zahrnuje:

BALÍČEK 4 NOCI + 3x GREEN FEE: * 4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji superior se snídaní * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * 3x green fee na golfových hřištích dle rozpisu (1x Abu Dhabi golf club, 1x Saadiyat Golf club a 1xYas Links Golf Club) ve * transfery z hotelu na hřiště a zpět BALÍČEK 7 NOCÍ + 5x GREEN FEE: * 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * 5x green fee na golfových hřištích dle rozpisu (2x Abu Dhabi golf club, 2x Saadiyat Golf club a 1xYas Links Golf Club) ve všední dny (neděle - středa/čtvrtek) * transfery z hotelu na hřiště a zpět

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Abu Dhabi - Praha - zajistíme Vám rádi na vyžádání * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu - zajistíme Vám rádi na vyžádání * příplatek za štědrovečerní a novoroční galavečeři - info v naší CK


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena