menu

HILTON AL HAMRA BEACH & GOLF RESORT - golf *****

od 29 390,- Kč
Ras al Khaimah
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Al Hamra Beach & Golf Resort Hotel leží u písečné pláže jižně od hlavního města emirátu Ras Al Khaimah.

Vybavení hotelu

​Klienti Al Hamra Beach & Golf Resortu mohou využívat i protější hotel Al Hamra Village. V komplexu Al Hamra Fort Beach je vstupní hala s recepcí, vynikající restaurace a bar, k dispozici je i bazén s terasou na opalování, lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Vybavení pokoje

​Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu s vanou nebo sprchou a se sociálním zařízením, klimatizaci, telefon, SAT/TV, minibar, trezor, balkon nebo terasu a internet /za poplatek/.

Stravování

​Snídaně a večeře jsou zde formou bufetu.  Možné přikoupit si all inclusive. (all inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní bufetové resturaci Al Hamra Village – alkoholické nápoje (místní pivo a víno) a nealkoholické nápoje místní výroby (minerální voda, konzervovaný džus), filtrovaná káva a čaj od 11.00 do 22.00 hod)

Pláž

​Krásná píščitá pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Sport a zábava

Al Hamra Beach & Golf Resort nabízí širokou škálu sportovního vyžití jako jsou např. tenisové kurty, fitness, vířivka a sauna. Za poplatek je pak možnost vyzkoušet vodní sporty – skútr, vodní lyže. V blízkosti naleznete také golfové hřiště.

Náš názor

​Tento rozsáhlý komplex nabízí skvělé služby za přijatelnou cenu. Výhodou je zde možnost využívání obou komplexů, které jsou umístěny v krásně udržované zahradě.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* privátní transfery z/na letiště, * 7x ubytování se snídaní * neomezený golf na golfovém hřiši Al Hamra (golfový vozík do dvojice, golfové míčky) (pouze ve všedních dnech/mimo sezonu jen (neděle-čtvrtek)

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Dubai Dubai-Praha, letištní taxy, (rádi zajistíme na vyžádání) * příplatek za hru na golfovém hřišti Towers Links * transfery na golfová hřiště * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena