menu

THE ADDRESS MONTGOMERIE DUBAI - golf *****

od 28 890,- Kč
Dubaj
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tento nově otevřený luxusní boutique hotel The Address Montgomerie Dubai se nachází přímo na věhlasném hřišti Montgomerie Golf v centru Dubaje, ve čtvrti Emirates Hills, dubajské verzi Beverly Hills. Obklopuje ho 265 akrů golfového hřiště a rozsáhlých zahrad.

Vybavení hotelu

Hotel The Address Montgomerie Dubai není oproti ostatním hotelům v Dubaji veliká stavba, jedná se o boutique hotel, má jen tři patra a je vybudovaný spíše jako luxusní residence, snoubící prvky orientální architektury s moderním designem. Je etdy dokonalou oázou pro Vás pobyt v Dubaji uprostřed zeleně s panoramatem dubaiských mrakodrapů. V hotelu se nachází recepce, lázně, 3 restaurace, 4 bary, 2 golfové obchody, golfová akademie a venkovní bazén s výhledem na 18-tou jamku.

Vybavení pokoje

The Address Montgomerie Dubai nabízí svým hostům ubytování ve 21 pokojích 5 kategorií. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, připojením k internetu zdarma, plazmovou televizí nabízející připojení na CD a DVD, knihovnou hudby a DVD, minibarem a trezorem. Koupelny jsou velmi prostorné a mají oddělenou vanu a sprchový kout, samozřejmostí je i fén. Všechny pokoje dále nabízí možnost uvaření kávy či čaje zdarma a mají balkon s překrásným výhledem na golfové hřiště a panorama Emirates Hills.

Sport a zábava

THE MONTGOMERIE DUBAI GOLF CLUB
Hřiště bylo designováno renomovaným architektem Desmondem Muirheadem a Colinem Montgomeriem. Je považováno za klenot arabských hřišť neboť kvalita všech herních ploch je více než výborná. Nejedná se o extrémně sportovní hřiště po vzoru skotských linksu ale naleznete zde dostatečně široké fairwaye, které jsou dobře přehledné a rozpoznatelné ze všech odpališt a také veliké greeny které jsou mnohdy dost členité a záludné. Pastvou pro oči jsou také jezírka a kaskády které jsou velmi citlivě zasazeny do jednotlivých jamek. Zajímavostí tohoto hřiště je ostrovní jamka č. 13 která má 950 m2 rozlehlý green a odpaliště rozsetá 360 stupnu kolem sebe podle urovně spoluhráče. V praxi se ze spoluhráči rozloučíte u vozíku a sejdete se až na jamkovišti. The Montgomerie Dubai je také sídlem Troon Golf Academy, která disponuje rozlehlým driving range, putting a chipping area a cvičnými fairwaiemi a greeny. V zázemí této akademie je také indoor sloužící k analýze krátké a dlouhé hry. Za zmínku stojí náklady na vybudování tohoto tréningového centra, které se přehouply přes 15 mil USD. Po příjemné golfové hře je pro Vás připravena moderní klubovna s široce vybaveným PRO Shopem, velmi delikátní restauraci a venkovním bazénem.

Cena zahrnuje:

* 5x nebo 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * 3x nebo 5 x green fees - The Montgomerie Dubai, Golfový klub Emirates - Faldo, Mezinárodní golfový klub Trump, The Montgomerie Dubai * transfery na všechna uvedená golfová hřiště (s výjimkou The Montgomerie Dubai) a zpět * Turistická daň

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Dubai - Praha - zajistíme Vám rádi na vyžádání * příplatek za green fee, pokud budete hrát v sobotu či v neděli - zajistíme Vám rádi na vyžádání * přepravu a pojištění golfových bagů * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu - zajistíme Vám rádi na vyžádání * příplatek za štědrovečerní a novoroční gala večeři - info v naší CK


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena