menu

VÝHODNÉ LETENKY A LETOVÉ ŘÁDY

Pro cestu do Dubaje si můžete zvolit jednu z několika leteckých společností, které nabízí nejvýhodnější ceny letenek a to Emirates, Fly Dubai nebo Smart Wings.  Do Emirátů se tak můžete vydat kterýkoliv den a Váš pobyt si můžete naplánovat na jakýkoliv počet nocí, který Vám bude vyhovovat.

Emirates

EMIRATES

Letecká společnost Emirates je jednou z nejmladších, avšak nejdynamičtěji se vyvíjející ze světových leteckých společností a nabízí krásné, nové letouny vybavené tou nejmodernější technikou. Na palubách letadel Emirates se podává jeden z nejbohatších cateringů zdarma včetně alkoholických nápojů. Letadlový park patří k nejnovějším a nejmodernějším na světě a kromě prvotřídních služeb a zábavy během letu se můžete rovněž spolehnout na maximální pohodlí a nejvytříbenější design všech cestovních kabin. 

Emirates se pyšní nejmodernějšími a nejexkluzivnějšími typy letounů  Airbus 380 a prostorným Boeingem 777, díky kterým se vaše cesta stane nezapomenutelným zážitkem v jakékoli cestovní třídě. V opěradlech každé sedačky máte vlastní televizi s možností přehrávání až 600 filmů, dále máte možnost užít si hodiny hudby, nejnovější hollywoodské, bollywoodské a světové filmy nebo udržujte svou mysl bdělou hraním jedné z našich mnoha interaktivních her.

 

Mauricius Emirates 

Lety s Emirates

LETOVÝ ŘÁD Z PRAHY - každý den

odlet z Prahy                 přílet do Dubaje           
16:00 23:59

 

odlet z Dubaje               přílet do Prahy             
9:05 13:25

 

Cena zpáteční letenky v economy class se pohybuje již od   9.990,- Kč

Cena zpáteční letenky v business class se pohybuje již od  25.900,- Kč

 

Váhové limity
Ekonomická třída       30kg + 7kg příruční zavazadlo
Business třída            40kg + 2 kusy příručních zavazadel nepřesahujících celkem váhu 12kg


FLY DUBAI

Letecká společnost FLY DUBAI byla založena dubajskou vládou v roce 2008 (první let se uskutečnil v červnu 2009) se záměrem vstoupit na trh jako nízkonákladový dopravce.  V současné době vystupuje jako “low-cost s přidanou hodnotou” a je nejrychleji rostoucí leteckou společností, v současné době vlastní 43 letadel a plán je celkem 75 letadel.

Flydubai nyní létá do 83 destinací zejména v oblasti Blízkého východu, Afriky, zemí bývalého Sovětského svazu a jižní Asie.

Na všech svých letech poskytuje svým cestujícím na výběr z cestovních tříd economy a business. Lety jsou operovány moderními boeingy B737-800, které jsou díky motorům CFM56-7B velmi ohleduplné k životnímu prostředí.

Všichni cestující v ekonomické třídě z Prahy/Bratislavy do Dubaje a zpět mají teplé jídlo včetně nealko nápojů v ceně letenky. Speciální požadavky na jídlo na těchto úsecích nelze zajistit předem.

Letecká společnost Fly Dubai 

Lety s Fly Dubai jsou operovány z Prahy 4x týdně a z  Bratislavy 2x týdně

LETOVÝ ŘÁD Z PRAHY - úterý, čtvrtek, pátek, neděle

odlet z Prahy                 přílet do Dubaje           
13:05 22:00

 

odlet z Dubaje               přílet do Prahy             
8:40 12:20

 

LETOVÝ ŘÁD Z BRATISLAVY - úterý, soboty

odlet z Bratislavy           přílet do Dubaje           
13:50 22:20

 

odlet z Dubaje               přílet do Bratislavy        
9:45 12:55


Cena zpáteční letenky v economy class se pohybuje již od   6.700,- Kč

Cena zpáteční letenky v business class se pohybuje již od  19.500,- Kč

 

Váhové limity
Ekonomická třída       20kg + 7kg příruční zavazadlo
Business třída            40kg + 2 kusy příručních zavazadel nepřesahujících celkem váhu 15kg


Nadváha zavazadel

Cestující si mohou přes cestovní kancelář zaplatit nadváhu zavazadel již od 600 Kč/let za 10 kg odbavených zavazadel navíc. Bez zakoupení nadváhy předem je účtováno na letišti za každý kg nadváhy 35 AED (cca. 212 CZK)


FLY DUBAI - Economy class

Sedadlo v ekonomické třídě flydubai byla navržena pro vaše maximální pohodlí firmou Recaro. Díky výše umístěné kapse v sedadle před vámi získáte výrazně větší prostor pro nohy. Cestující Economy class si za poplatek 30 Kč/osoba/let mohou již během objednávky letenek rezervovat konkrétní sedadlo anebo za 600 Kč/osoba/let sedadlo s větším prostorem pro nohy (první řada za Business Class, exitová sedadla).

Zábavní systém na palubě v Economy class

Cestující economy class se mohou zabavit během letu díky výběru z několika zábavních balíčků. Základní balíček za poplatek 90Kč/4EUR/let zahrnuje všechny TV programy, hudbu a hry a je možnost si balíček zakoupit přímo na palubě letadla. Balíček Premium za 180 Kč/7 EUR/let zahrnuje navíc širokou nabídku filmů a je možnost si jej předplatit předem.  


Teplé jídlo na úseku Praha/Bratislava - Dubaj a zpět

Pro cestující flydubai je teplé jídlo na těchto letech v ceně letenky včetně nealko nápojů, kávy a čaje. Po celou dobu letu je k dispozici široký výběr občerstvení a nápojů za atraktivní ceny.

Naše skvělé menu zahrnuje: chutné  wrapy, včetně kuřecích, jehněčích a zeleninových, výběr z kuřecích, sýrových, šunkových nebo vajíčkových sendvičů, křupky a oříšky, muffiny a další sladkosti

Z teplých a studených nápojů nabízíme mimo jiné ovocné džusy, alkoholické i nealkoholické nápoje, čaj a kávu.


FLY DUBAI - Business class

Během vašeho letu v business class zaznamenáte výjimečné pohodlí a prostor. S integrovanou bederní opěrkou, dostatečným sklopením a nastavitelnou podložkou nohou, naše sedadla z italské kůže poskytují perfektní příležitost k odpočinku. Pohodlně se posaďte a vychutnejte si film na 12" dotykové obrazovce, nebo pokud se potřebujete připravit na důležité jednání, jednoduše zapojte váš laptop do vestavěné zásuvky a začněte pracovat. Jakkoliv plánujete strávit svoji cestu, naše pohodlná sedadla vám pomohou přistát ve vaší destinace připraveni na cokoliv.

Údaje o sedadlech: šířka sedadla: 21", posuvná opěrka nohou, nastavitelná opěrka hlavy, zdroj napájení: univerzální zásuvka, osobní HD dotyková obrazovka: 12.1", material: měkká italská kůže

Zábavní systém na palubě v business class

Pokud cestujete ve flydubai  business class, kompletní nabídku stovek filmů, TV kanálů, hudby a her máte zdarma. Pohodlně se opřete a užijte si váš oblíbený film na 12,1" obrazovce.

Občerstvení v business class

Business class nabízí vybrané menu a lá carte a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

 


FLY DUBAI - odbavení

Odbavení v Praze probíhá na přepážkách 145, 146, 147 a Business 148. Pro cestují se doporučuje být na letišti 3 hodiny před odletem. Odbavovací přepážky jsou striktně uzavřeny hodinu před odletem.

Odbavení v Bratislavě pro cestující v Economy Class probíhá na přepážkách 8 a 9. Pro cestující v Business Class odbavení probíhá na přepážce 7.

Odbavení online není z technických důvodů možné. Odbavovací přepážky jsou striktně uzavírány hodinu před odletem.


SMART WINGS

Travel Service, a.s., je dnes největší českou leteckou společností, která od svého vzniku (1997) výrazně expandovala a dnes působí v České republice, na Slovensku, Maďarsku, Polsku, Švýcarsku, Francii a na Kanárských ostrovech. Travel Service, a.s., provozuje pravidelné linky pod obchodní značkou SmartWings, charterové lety a privátní lety kategorie Business Jet. Letadla Travel Service, a.s., přistávají během roku na více než 300 letištích 4 kontinentů.

Služba Smart Wings, kterou společnost Travel Service zavedla počátkem roku 2004 jako nízkonákladovou leteckou dopravu. U SmartWings má klient v ceně letenky zahrnuto občerstvení (kromě letů do Paříže, Říma) a odbavené zavazadlo o váze 15 kg + příruční zavazadlo 5kg.

Cestující Economy class si za poplatek 590 Kč/osoba/let mohou již během objednávky letenek rezervovat konkrétní sedadlo.

 

letecká společnost Smart Wings 

Lety se Smart Wings jsou operovány každý den

LETOVÝ ŘÁD Z PRAHY - každý den

odlet z Prahy                 přílet do Dubaje           
10:30 18:30

 

odlet z Dubaje               přílet do Prahy             
19:30 00:20

 

Cena zpáteční letenky v economy class se pohybuje již od   6.600,- Kč

Cena zpáteční letenky v business class se pohybuje již od  24.500,- Kč

 

Váhové limity
Ekonomická třída       15kg + 5kg příruční zavazadlo
Business třída            30kg + 5kg příruční zavazadlo

Nadváha zavazadel
Cestující si mohou přes cestovní kancelář zaplatit nadváhu zavazadel 160,- Kč/ 1 kg odbavených zavazadel navíc.