menu

RIXOS PREMIUM SAADIYAT ISLAND - golf *****

od 52 990,- Kč
Abu Dhabi
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Abu Dhabi je hlavním a druhým nejlidnatějším městem Spojených arabských emirátů (SAE) po Dubaji.
Sídlí zde prezident SAE Chalífa bin Saíd Ál Nahján, který je zároveň vládcem emirátu Abú Dhabí.
Město leží na ostrově tvarovaném do písmene T, který se nachází v Perském zálivu. Rychlý rozvoj hospodářství a infrastruktury a vysoké peněžní příjmy jeho obyvatel proměnily město ve velkou a vyspělou metropoli.
Abú Dhabí je plné archeologických památek, které dokazují existenci starých civilizací na území dnešního města. Našly se zde pozůstatky kultury Umm an-Nar, které byly datovány cca do roku 3000 př. n. l. Další zbytky velmi starých osad byly nalezeny i v okolí města, třeba až u města Al Ain. Jsou také důkazy o civilizaci kolem hory Džebel Hafít. Tato lokalita je důležitá, protože ve Spojených arabských emirátech se jedná o druhou nejvyšší horu a kolem ní je mnoho zdrojů vody, jezera a téměř celoroční vlhké počasí.
Resort Rixos Saadiyat Island je prvním konceptem All- Inclusive v Abu Dhabi a nejlépe integrovaným resortem ve Spojených arabských emirátech.
V tomto resortu zažijete čistý luxus ve vznešeném a opulentním paláci, který je umístěn přímo na bílých píscích ostrova Saadiyat v Abu Dhabi.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje 378 elegantně zařízenými pokoji, apartmánů a nabízí také ubytování ve vilách, z nichž má většina jedinečný výhled na křišťálově modrý Arabský záliv.
Typy ubytování:
De Luxe rooms (45m2)
Premium pool Access room (45m2)
One bedroom Family Suite (90 m2)
Presidential Suite (220 m2)
Executive Villa (200 m2) se 3 ložnicemi
Superior Villa (300 m2) se 4 ložnicemi

Stravování

TURQUOISE
Hlavní restaurace, která nabízí pokrmy z celého světa i stravování formou bufetu.. Nápoje a koktejly si můžete vychutnat jak v pohodlí klimatizovaného posezení uvnitř, tak na příjemně zastíněné terase.

RIXOS LOUNGE
Lobby bar se nachází blízko hlavního vstupu do hotelu, můžete zde relaxovat v pohodlí salonku či se občerstvit před hlavním chodem.

PEOPLE'S
People’s je neformální jídelní koncept s nezapomenutelným výhledem na bílou písčitou pláž. Jedná se o otevřenou terasu, kde si můžete vychutnávat nejrůznější občerstvení v podobě snacků a alkoholických i nealkoholických nápojů.

MERMAID
Luxusní nabídka jídel s mořskými plody a tureckou kuchyní

L'OLIVO
L’Olivo vás uvede do tajů charismatické italské kuchyně svou dokonalou pizzou i chutnými těstovinami

ORIENT
V restauraci Orient se přenesete zpět ke kořenům dědictví Rixosu díky orientální chuti turecké kuchyně formou á la carte.

AJA
Restaurace Aja je proslulá japonskou kuchyní.

CLUB HOUSE
Exkluzivní místo, vyhrazené pouze pro hosty luxusních vil. Podávají se zde jídla mezinárodní kuchyně

Pláž

Hned u resortu velká pláž s bílým jemným pískem

Sport a zábava

Jóga na pláži
2 tenisové kurty a Flood Lights
Vodní hry
Fitness centrum
Lekce plavání
Lekce tenisu
Paddleboard
Kitesurfing
Osobní trénink
Sauna, pára, ledová místnost, vířivka
Sprchové kouty a changing facilities
Soukromý venkovní bazén

Pro děti

RIXY CLUB
Je určen pro děti od 2 - 12 let. Děti zde prožijí vzrušující prázdniny plné zábavy, učení a nových přátel. Tento výjimečný dětský klub nabízí širokou škálu aktivit jako diskotéku, hry, kino, hudbu, lov pokladů, hry na pláži a v bazénu, talentové soutěže a mnoho dalšího. Všechny děti mohou na svůj průkaz Rixy clubu vyhrát speciální ceny.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive * 4x green fee (Saadiyat Beach Golf Club + Abu Dhabi Golf Club - National + Yas Links Golf Club) * buggy do dvojice


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena