menu

WALDORF ASTORIA DUBAI PALM JUMEIRAH *****

od 67 990,- Kč
Emiráty
Cestování s dětmi ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Dubaj je největší a nejlidnatější město ve Spojených arabských emirátech. Leží na jihovýchodním pobřeží Perského zálivu. Je hlavním městem emirátu Dubaj, jednoho ze sedmi emirátů, které tvoří zemi.
Dubaj je globálním městem a obchodním centrem Středního východu. Příjmy z ropy přispěly k urychlení časného rozvoje města, ale jeho zásoby jsou omezené a produkce je nízká, dnes méně než 5% příjmů emirátu pochází z ropy. Dubajská ekonomika je nyní závisí na příjmech z cestovního ruchu, letectví, nemovitostí a finančních služeb.
Dubaj přilákala světovou pozornost prostřednictvím velkých stavebních projektů a sportovních akcí, zejména nejvyšší budovy světa, Burj Khalifa.
Hotel Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah se nachází v pulsujícím městě Dubaj a může se pochlubit soukromou pláží s bílým pískem, šesti odlišnými restauracemi, salonky a elegantními pokoji nebo apartmány, orientovanými na moře.
Nachází se na kultovním ostrově Palm Jumeirah.
Hotelový resort patří do sítě Waldorf Astoria, která vybírá pro své klienty mimořádná místa. Waldorf Astoria poskytuje hostům výjimečné prostředí a osobní pozornost skutečné služby Waldorf, která vytváří jedinečný zážitek.

Vybavení pokoje

KING DELUXE ROOM S POHLEDEM PALM SEA 55 m2
Toto ubytování nabízí Wifi, pracovní stůl, mramorovou koupelnu, prostorný balkon s krásným výhledem na ikonickou palmu Jumeirah a Arabský záliv, pohodlné posezení, pracovní stůl a šatnu. Vychutnejte si moderní vybavení, jako je 42palcový HDTV, i-dokovací stanice, kávovar a přístup k WiFi, stejně jako přidělený osobní vrátný pro zlepšení Vašeho zážitku. Mohou se zde ubytovat až 3 osoby; propojení pokojů závisí na dostupnosti.

TWO QUEEN BED DELUXE s panoramatickým výhledem na moře
Vychutnejte si nádherný výhled na kultovní Palm Jumeirah a Arabský záliv z prostorného balkonu tohoto luxusního pokoje o rozloze 55 m2 . K dispozici je pohodlné posezení, pracovní stůl a dvě ložnice typu queen size Waldorf Astoria. Osvěžte ve stylové mramorové koupelně s dvojitými vanity, velkou vanou a odděleným sprchovým koutem.
Vychutnejte si pohodlí osobního concierge a moderního vybavení, jako je 42palcový HDTV, i-dokovací stanice, kávovar a přístup WiFi. Mohou se zde ubytovat až 4 osoby; propojení pokojů závisí na dostupnosti.

KING DELUXE SUITE SE SE VIEW
Oddělený obývací pokoj / ložnice, výhled na záliv, jídelní stůl, samostatná vana a sprchový kout
Výhled na Arabský záliv z prostorného balkonu tohoto apartmánového Deluxe o rozloze 100 m², který se může pochlubit odděleným obývacím pokojem a soukromou ložnicí s postelí typu Waldorf Astoria.
Mramorová koupelna se může pochlubit luxusní vanou, odděleným sprchovým koutem a dvoulůžkem. Mezi další moderní zařízení patří 42palcový HDTV, i-dokovací stanice, kávovar a přístup k WiFi, stejně jako přidělený osobní concierge pro zlepšení vašeho zážitku. Mohou se zde ubytovat až 4 osoby; propojení pokojů závisí na dostupnosti.

KING SUPERIOR ROOM
Od 55 m čtverečních, světlý a vzdušný pokoj má prostorný balkon a je vybaven mramorovou koupelnou s kolečkovým křeslem, s rolovací sprchou, sníženou luxusní velkou vanou.
Přístupné pokoje jsou vybaveny postelí typu King Signature Waldorf Astoria, relaxačním posezením, pracovním stolem a přístupem Wi-Fi, stejně jako dvouřádkovým telefonem s hlasovou schránkou. Nejmodernější 42-palcový televizor HDTV s prémiovými kanály, i-dokovací stanice a kávovar jsou poskytnuty pro větší pohodlí. Dostupné pokoje jsou vhodné pro dvě osoby a propojené pokoje až pro 4 osoby..

Stravování

V hotelu Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah si můžete pochutnat ve vybraných šesti ikonických restauracích a barech, které nabízejí nejlepší kuchyni,ať už místní nebo mezinárodní, jedinečnou službu a řadu rozkošných nabídek.
Waldorf Astoria Club Lounge
Brunch
Social by Heinz Beck
LAO
Mezzerie
Palm Avenue

Sport a zábava

Lázně se nachází na ploše více než 3200 m2 palácového interiéru s rozsáhlým sortimentem hydroterapeutických zařízení a termálních relaxačních místností. Přijměte pozvání mezi teplé, zlaté barvy a klasický a rafinovaný design vám pomůže uvolnit se. Lázeňský kulový tvar nám připomíná kontinuální cyklus a cestu směrem k blahu, zatímco náš profesionální tým nabízí luxusní ošetření a služby.
Waldorf Astoria Spa je ideální oázou pro léčbu smyslů s cestami inspirovanými takovými místy jako je Maroko, Francie a Asie. Objevte i místní inspirované rituály. Každá cesta zahrnuje tradiční postupy a vynikající produkty, které dodávají nezapomenutelný a jedinečný zážitek.

Centrum vodních sportů
Hotelová soukromá pláž s klidnými vodami vytváří ideální prostředí pro vyzkoušení celé řady vodních aktivit. Vyhrazené centrum vodních sportů nabízí řadu aktivit na pláži, včetně malebných výletů na lodi, šnorchlování, jízdy na kajaku a plavby na plachetnici.

Pro děti

Dětský klub Coco, který je pod dohledem, vítá děti ve věku od 3 do 12 let. Nabízí celou řadu aktivit, které zajistí, že se Vaše děti budou dobře bavit, zatímco Vy si využijete čas pro sebe. Speciálně vytvořené aktivity, zaměřené na zábavy ve specifických věkových skupinách, zahrnují lov hlodavců, umělecká a řemeslná zasedání, soutěže o výstavbu pískovců, výstavy loutek, obličejové malby a zpěv.

Poznámka:

ZAJÍMAVÁ MÍSTA V OKOLÍ:
Dolphin Bay 2.8 km
Al Ittihad Park Monorail Station 2.8 km
Aquaventure Water Park 3 km
Dubai International Cricket Stadium 3.2 km
Palm Atlantis Monorail Station 3.2 km
The Lost Chambers Aquarium 3.3 km
Al Sufouh Tram Station 3.3 km
Dubai Turtle Rehabilitation Project 3.3 km
Knowledge village Tram Station 3.6 km
Madinat Jumeirah 3.6 km

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha v nejnižší knihovací třídě * vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou * privátní transfer letiště - hotel - letiště * asistenční služby v českém jazyce

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * pobytovou taxu AED 15/pokoj/noc splatnou na místě


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena