menu

ČESKY HOVOŘÍCÍ DELEGÁTKA V EMIRÁTECH

Pro větší komfort a bezproblémový průběh Vaší dovolené se o Vás během Vašeho pobytu v Emirátech postará naše česky hovořící delegátka Lenka Zídková.

Po příletu budete přivítáni anglicky hovořícím zástupcem naší partnerské kanceláře, od kterého obdržíte uvítací balíček s potřebými informacemi o Vašem pobytu, datem a časem informativní schůzky s Lenkou a kontaktem na ni, a který Vás nasměruje k Vašemu transferu.

Na informativní schůzce Vám Lenka poskytne veškeré informace k Vašemu pobytu, destinaci a zároveň Vám nabídne širokou možnost fakultativních výletů. (Informativní schůzka platí pouze pro klienty ubytované v Dubaji, v případě jiného Emirátu Vám Lenka poskytne mile ráda informace po telefonu). V případě potřeby je Vám Lenka v průběhu celého Vašeho pobytu k dispozici na telefonu.

 

česky hovořící delegátka Lenka Zídková

Lenka má magisterský titul z cizích jazyků a obrovskou zkušenost s prací v několika zemích, například v České republice, Řecku, na Kypru, v Kataru a nyní ve Spojených arabských emirátech. Kromě rodné češtiny mluví plynně anglicky, německy a řecky a má bohaté znalosti v oblasti cestovního ruchu. Práce v cestovním ruchu je pro Lenku zároveň koníčkem, sama je nadšenou cestovatelkou, ráda objevuje nové země, různé kultury a setkává se s lidmi z celého světa.

  

"Být místním Expertem je neuvěřitelně zábavná a obohacující práce, jež mi přináší nové zkušenosti a příležitosti každý den. Nejlepší pocit je, když naši hosté opouštějí Emiráty s úsměvem na rtech a štěstím v jejich srdcích, ....  poté víte, že jste odvedli skvělou práci. "