menu

MIRAMAR AL AQAH BEACH *****

od 40 290,- Kč
Fujairah
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Fujairah je jeden ze sedmi emirátů tvořících Spojené arabské emiráty a jediný ze sedmi, který má pobřeží výlučně v Ománském zálivu a žádné z nich v Perském zálivu. Hlavním městem je město Fujairah. Emirates Fujairah pokrývá přibližně 1 166 km2, což je přibližně 1,5% území v SAE a je pátým největším emirátem ve Spojených arabských emirátech. Žije zde okolo 240 360 obyvatel. Fujairah je jediný emirát Spojených arabských emirátů, který je téměř úplně hornatý. Všechny ostatní emiráty, jako Dubai a Abu Dhabi, se nacházejí na západním pobřeží. Proto se Fujairah může pochlubit vyššími, než průměrnými ročními srážkami v SAE, což je výhodné pro místní zemědělce. Počasí je zde velmi teplé po většinu roku. V zimních měsících se teplota pohybuje mezi 25 ° C a zřídka nad 30 ° C, v letních měsících jsou teploty vyšší než 40°C.

Vybavení hotelu

Vítejte v hotelu Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort v oblasti Fujairah. Personál tohoto 3 podlažního hotelu mluví rusky, arabsky, anglicky a německy. Prázdninovou mobilitu vám zjednoduší možnost pronájmu automobilů. Je k dispozici dětské hřiště. Hotel nabízí sladkovodní bazén bazén s odděleným dětským bazénkem. O vaše pohodlí se postarají osvěžující drinky u bazénového baru. Slunečníky jsou k dispozici zdarma u bazénu. Vzdálenosti z hotelu:
letiště SHJ (147 km), obchodům (20 km), supermarketům (20 km) a letiště RKT (93 km). Staráme se o potřeby hostů s tělesným postižením a hotel zajišťuje přítomnost tohoto vybavení: výtah vhodný pro vozíčky, rampy a koupelny vhodné pro vozíčkáře. O vaši zábavu se postará hotelová diskotéka. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti. Na svatební cestě v hotelu Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort se můžete těšit z skvělého výhledu z pokoje a stolování.
Pro vaše pohodlí hotel nabízí pokojovou službu, lékařskou péči, služby prádelny a žehlení. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, služby hlídání dětí a dětský klub, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba. Hotel nabízí zasedací místnost.

Vybavení pokoje

Miramar Al Aqah Beach Resort Fujairah má klimatizované pokoje s s výhledem na hotelové bazény, pohoří Al Hadžar nebo Indický oceán.​ Všechny pokoje mají k dispozici koupelnu s vanou a WC, telefon, TV, minibar, varnou konvici, trezor na pokoji, připojení k internetu , balkon nebo terasu.
Typy pokojů:
Dvoulůžkový pokoj STANDARD
Rodinný pokoj
Dva propojené standardní pokoje
Apartmá Al Dana, Al Bawadi, Al Rawda, Al Dhow
Dvoupokojové apartmá se 2 koupelnami

Stravování

Hotel má 4 restaurace. Během dne je také k dispozici bufet. Večerní drinky si můžete vychutnat na baru u vstupní
haly.

Al Majlis
Kuchyně. Mezinárodní
Otevřeno na: Snídaně, Oběd, Večeře
Menu: Formou bufetu

Pláž

​Krásná písčitá pláž s plážovým barem, vodní sporty za poplatek.

Sport a zábava

Hotel nabízí aktivity, jako jsou stolní tenis či šipky. Během rekreace v hotelu Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort si můžete vychutnat také vířivku, parní lázeň, lázně či turecké lázni. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. plážový volejbal, aerobik či fitness.

Pro děti

Pro děti od 4 do 12 let je v resortu dětský klub, ve kterém mají děti speciální menu a je o ně bezpečně postaráno. Mají zde zajištěn program po celý den a to jak v klubu, tak u bazénu nebo na dětském hřišti.

Náš názor

Hotel nabízí velice kvalitní služby a příjemné prostředí. Je tedy vhodný pro všechny věkové kategorie a uspokojí i náročnější klientelu.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* leteckou dopravu Praha – Dubaj – Praha v nejnižší knihovací třídě * vybraný počet nocí s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * pobytovou taxu AED 15/pokoj/noc splatnou na místě * transfery z letiště do hotelu a zpět * služby česky/slovensky hovořícího delegáta


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena