menu

MIRAMAR AL AQAH BEACH *****

od 7 190,- Kč
Spojené Arabské Emiráty » Fujairah
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Fujairah je jeden ze sedmi emirátů tvořících Spojené arabské emiráty a jediný ze sedmi, který má pobřeží výlučně v Ománském zálivu a žádné z nich v Perském zálivu. Hlavním městem je město Fujairah. Emirates Fujairah pokrývá přibližně 1 166 km2, což je přibližně 1,5% území v SAE a je pátým největším emirátem ve Spojených arabských emirátech. Žije zde okolo 240 360 obyvatel. Fujairah je jediný emirát Spojených arabských emirátů, který je téměř úplně hornatý. Všechny ostatní emiráty, jako Dubai a Abu Dhabi, se nacházejí na západním pobřeží. Proto se Fujairah může pochlubit vyššími, než průměrnými ročními srážkami v SAE, což je výhodné pro místní zemědělce. Počasí je zde velmi teplé po většinu roku. V zimních měsících se teplota pohybuje mezi 25 ° C a zřídka nad 30 ° C, v letních měsících jsou teploty vyšší než 40 ° C.
Velmi oblíbený rozsáhlý luxusní komplex Miramar Al Aquach Beach 5* se nachází na klidném místě přímo u soukromé písčité pláže v emirátu Fujeirah. Byl vybudován v marockém stylu a má překrásný výhled na pohoří Hajaar. Miramar Al Aqah Beach Resort nabízí 24hodinovou pokojovou službu, službu praní prádla a ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Pro hotelové hosty se pořádají také výlety na safari do vnitrozemí. Pro děti od 4 do 12 let je v rezortu dětský klub, ve kterém mají děti speciální menu a jsou bezpečně zaměstnány různými aktivitami v herně nebo v dětském bazénu. V areálu najdete také různé obchody, fitness centrum, posilovnu a venkovní a kryté bazény s kontrolovanou teplotou vody. Resort se nachází na východním pobřeží Spojených arabských emirátů, 140 km od Dubaje a 45 km od národního letiště Fujairah. Dvakrát týdně lze rovněž využít bezplatnou kyvadlovou doprava do nákupních center v Dubaji a ve městě Fudžajra.

Vybavení hotelu

Miramar Al Aquach Beach disponuje vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací s terasou, konferenční místností, 2 bazény, připojení k internetu/ za poplatek/ diskotékou, obchůdky, miniklubem. Pro děti je zde dětské hřiště.

Vybavení pokoje

Miramar Al Aqah Beach Resort Fujairah má klimatizované pokoje s s výhledem na hotelové bazény, pohoří Al Hadžar nebo Indický oceán.​ Všechny pokoje mají k dispozici koupelnu s vanou a WC, telefon, TV, minibar, varnou konvici, trezor na pokoji, připojení k internetu , balkon nebo terasu.
Typy pokojů:
Dvoulůžkový pokoj STANDARD
Rodinný pokoj
Dva propojené standardní pokoje
Apartmá Al Dana, Al Bawadi, Al Rawda, Al Dhow
Dvoupokojové apartmá se 2 koupelnami

Stravování

​Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost i stravování all inclusive za příplatek (All Inclusive: od 11:00 do 23:00 hod. Snídaně; obědy a večeře formou bufetu; během dne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů)

La Cucina
Kuchyně. Italská
Otevřeno na: Večeře
Menu: À la carte

Sensasia
Kuchyně. Asijská
Otevřeno na: Večeře
Menu: À la carte

Bahari Grill
Kuchyně. Seafood, Gril/BBQ
Otevřeno na: Večeře
Menu: À la carte

Al Majlis
Kuchyně. Mezinárodní
Otevřeno na: Snídaně, Oběd, Večeře
Menu: Formou bufetu

Pláž

​Krásná písčitá pláž s plážovým barem, vodní sporty za poplatek.

Sport a zábava

Miramar Al Aquach Beach se může pochlubit tenisovými kurty, potápěčským centrem, vířivkou, masážemi, salónem krásy, saunou a animačními programy a tématickými večerními programy.
Vodní sporty (za poplatek)
Noční klub/ DJ
Animační tým
Potápění (za poplatek)
Šipky
Windsurfing (za poplatek)
Stolní tenis
Kulečník (za poplatek)
Herna
Rybaření (za poplatek)

Pro děti

Pro děti od 4 do 12 let je v resortu dětský klub, ve kterém mají děti speciální menu a je o ně bezpečně postaráno. Mají zde zajištěn program po celý den a to jak v klubu, tak u bazénu nebo na dětském hřišti.

Náš názor

Hotel nabízí velice kvalitní služby a příjemné prostředí. Je tedy vhodný pro všechny věkové kategorie a uspokojí i náročnější klientelu.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* leteckou dopravu Praha – Dubaj – Praha v nejnižší knihovací třídě * vybraný počet nocí s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * pobytovou taxu AED 15/pokoj/noc splatnou na místě * transfery z letiště do hotelu a zpět * služby česky/slovensky hovořícího delegáta


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena