menu

ADDRESS BEACH RESORT FUJAIRAH *****

od 1 590,- Kč
Fujairah
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Address Beach Resort Fujairah je zasazený do hor, kaskádovitě spadající do moře.

Vybavení hotelu

Dětský klub Qix, jedinečný prostor pro děti ve věku od 4 do 12 let, udržuje malé hosty kreativně zaujaté a pozorné ´díky směsice zábavných a vzdělávacích aktivit. Svěřte péči o své ratolesti zdejšímu zkušenému personálu, zatímco budete prozkoumávat vše, co hotel a Fujairah nabízí.

Stravování

The Lounge - slouží jako perfektní místo pro pořádání schůzek nebo si zde můžete dopřát lehké občerstvení a nápoje kdykoli během dne. The Pool Lounge - Osvěžte se v bazénu a vychutnejte si některý z revitalizačních nápojů či si vyberte z velké nabídky lehkých jídel. The Restaurant - oceněný koncept nabízí hostům jedinečný pohled na kulinářské zážitky s řadou mezinárodně inspirovaných jídel. Restaurace je lehká a vzdušná, s různými jídelními zákoutími, můžete se rozhodnout zda stolovat uvnitř nebo na terase s výhledem na kaskádové bazény. Díky rozsáhlé nabídce pokrmů a typických jídel má zdejší menu vše, co uspokojí každého. Komplexní nabídka sahá od veganských a zdravých možností až po klasická oblíbená plážová jídla.

Sport a zábava

Vstupte do svatyně pohodlí a relaxace se sedmi místnostmi pro procedury, dvěma hammamy, nehtovým studiem a parními lázněmi. Lázně v Address Beach Resort Fujairah podporují pocit klidu prostřednictvím řady obohacujících zážitků a procedur čerpajících z místní kultury. Každé ošetření je promyšleně a pečlivě vytvořeno místními terapeutickými specialisty, takže můžete zažít naprostý klid a pohodu. Jedinečný venkovní prostor se skládá z upravených teras, hlavního bazénu, rodinného bazénu a bazénu pro dospělé. Pro maximální relaxaci zamiřte dolů na hotelovou nedotčenou soukromou pláž a odpočiňte si za zvuku vln jemně narážejících na pobřeží z pohodlí hotelových plážových lehátek. Pro trochu aktivnější a odvážnější klienty je zde k dispozici Al Boom Water Sports Club, který vás vezme na wakeboard, windsurfing, potápění a mnoho dalších aktivit.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena