menu

ANANTARA MINA AL ARAB RAS AL KHAIMAH RESORT *****

od 4 900,- Kč
Ras al Khaimah
Pobytový zájezd ~
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Anantara Mina Al Arab se pyšní jedním z nejzáviděníhodnějších míst v destinaci, soukromým poloostrovem se zlatým pískem, který má výhled na lagunu a následně na otevřený oceán.

Vybavení pokoje

Anantara Mina Al Arab nabízí 174 luxusních pokojů, apartmá a vil, které byly navrženy v souladu s přírodou. Splývají s krajinou a každý z nich má uklidňující výhled, vlastní balkon, zahradní terasu nebo terasu u bazénu. Pokoje o rozloze od 47 m2 až po 365 m2 jsou prostorné a prodchnuté autentickým luxusem, kterým je Anantara proslulá, a také domorodými prvky, které dodávají pocit místa.
Vily u bazénu jsou inspirovány luxusním bydlením na Maledivách, včetně prvních vil nad vodou v Ras Al Khaimah. Jejich nabídka sahá od romantických úkrytů s jednou ložnicí, kde můžete strávit klidné dny v bazénu a stolováním pod hvězdami, až po rozlehlé královské vily s úchvatným výhledem na obzor. Každá z nich se může pochlubit veškerým myslitelným luxusem a pozornými službami resortu, které se postarají o dokonalý zážitek.

Stravování

Díky šesti restauracím a barům v resortu, stejně jako stravování v pokojích a charakteristickému konceptu soukromého stravování Anantara, je každý den nekonečným gastronomickým objevováním a potěšením.
Restaurace Mekong vzdává hold asijským kořenům Anantary a představuje ikonické pokrmy z Thajska, Vietnamu a Číny. Přestože zůstávají věrné tradičním kuchařským technikám, jsou tyto techniky nově interpretovány pro moderní chuťové buňky a výsledkem je exotická směsice chutí, která zaujme a potěší. Prostředí restaurace je dokonalým odrazem největší asijské vodní cesty s výhledem na nádherné mangrovové porosty a oceán za nimi.
Další charakteristický koncept Anantary, Mediterranean Beach House, nabízí celodenní relaxaci s krásnou terasou s výhledem na oceán. Hostům jsou podávány lahůdky z oceánu a grilu a koktejly připravené mixologem. Když zapadne slunce, ochladí se vzduch a vyjdou pouštní hvězdy, elegantní večery jsou naplněny rytmy DJ a šišou.

Sport a zábava

K prvotřídnímu zázemí resortu patří bazén, posilovna, pavilon pro jógu, kluby pro děti a mládež a hřiště na padel. Resort je ze tří stran je obklopen vodou a nabízí nekonečné možnosti oceánských dobrodružství, od klidné jízdy na kajaku uprostřed mangrovových porostů až po plavbu luxusní jachtou za delfíny.
Za hranicemi letoviska na vás čeká dobrodružství, ať už při cestě pouští na arabských koních, při pěší túře na Jebel Jais, součást majestátního pohoří Hadžar, které se táhne až do Ománu, nebo při životním letu na nejdelší zipline na světě. K autentickým zážitkům v této destinaci patří také vyplutí na moře při hledání perel s posledním z řady domorodých potápěčů, kteří poznávají tajemství hlubin oceánu.

Následná relaxace přichází v podobě ozdravné kúry v lázních Anantara Spa, které jsou vlastní oázou klidu. Hosté zde mohou uniknout každodenním starostem světa, a to díky domorodým a tradičním thajským rituálům, které jsou zde prezentovány spolu s oceňovanými značkovými procedurami této značky.

V rámci závazku společnosti Anantara zachovat nejkrásnější místa na světě pro další generace, slouží Anantara Mina Al Arab jako ochránce okolních mangrovových porostů poloostrova, které jsou domovem původních volně žijících živočichů, jako jsou želvy, plameňáci a dugongové. Rodiny si mohou užít vzdělávací a zábavné aktivity na ochranu přírody v objevitelském centru nebo poznat mangrovové porosty v celé jejich kráse při projížďce na kajaku a zároveň se dozvědět o jejich významu pro ochranu pobřeží, úkrytu mladých mořských živočichů a bohatém zdroji pro místní komunity.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena