menu

ANANTARA WORLD ISLANDS DUBAI RESORT *****

od 7 890,- Kč
Dubaj
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Unikátní luxusní resort Anantara World Islands Dubai se nachází na soukromém ostrově "Jižní Ameriky" v rámci umělého souostroví "The World" s krásným panoramatickým výhledem na Dubaj Skyline, pohé 4 km od Arabského zálivu a představuje nový pohled na světovou třídu.

Vybavení hotelu

Když vystoupíte z motorového člunu na měkký bílý písek posetý bujnou tropickou zelení, budete si připadat spíše jako na Maledivách či na Bali, dokud se neotočíte na nedaleké dubajské panorama Skyline. Unikátní luxusní resort Anatntara World Islands Dubai resort nabízí oázu klidu a soukromí od hlučného města v podobě thajské pohostinnosti a unikátním konceptem pokojů, kde každý pokoj má zde výhled a vstup na privátní pláž. Jde o první otevřený resort na tomto unikátním souostroví "World Islands", které tvoří 300 ostrovů ve tvaru, jak jeho název napovídá, světa. Nikdo se nemůže dostat na ostrov bez registrace svého pasu, aby bylo zajištěno, že ti, kteří přijedou, včetně královské rodiny, mají zaručeno maximální soukromí a bezpečnost. Na ostrově se také brzy otevře heliport. Na vybudování dokonalé vzrostlé tropické zahrady bylo dovezeno 850 kokosových palem z Ománu, stejně jako 500 palem a dalších 4000 dalších tropických a pouštních rostlin. Ve skleníku také rostou různé tropické ovocné stromy, zatímco obří ptačí klec je nyní domovem pro asi 200 tropických ptáků, které zde chovají pro jejich postupnou aklimatizaci v resortu. Obří lustr vyrobený ze stovek lastur ústřic majestátně visí v příjezdové pergole vítající přijíždějící hosty, cinkající ve větru a vzdávající hold historii SAE v potápění perel. V resortu nejezdí žádná auta a je tu opravdu klid. jediné zvky, které uslyšíte je šumění moře a zpěv zdejšího ptactva. Snaha o větší udržitelnost v resortu zahrnuje omezení plastů, zavedení projektu recyklace a také solární systémy chlazení bazénů.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje/ vilky jsou v maledivském stylu a mají přímý vstup na písečnou pláž. Některé mají vlastní bazén a více ložnic, což jistě ocení parta přátel či rodiny s dětmi. Pokoje a vilky jsou vyzdobené bambusovými prvky, ratanovým nábytkem a barevnou paletou inspirovanou ostrovní architekturou.

Stravování

V současné době jsou hlavními restauracemi Qamar, arabsko-indická restaurace, ideální místo nejen pro skvělé pokrmy, ale také pro vychutnání si vodní dýmky. Helios je neformální středomořská plážová restaurace s výhledem na třpytivé panorama města, včetně Burj Khalifa a Burj Al Arab. K dispozici je také jihoamerický bar a salonek Luna a kavárna Grand House ve vstupní hale s výhledem na hlavní bazén. Nechybí ani unikátní gurmánské zážitky na privátních místech resortu v průhledné bublině.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena