menu

FAIRMONT FUJAIRAH BEACH RESORT *****

od 990,- Kč
Fujairah
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Fairmont Fujairah Beach Resort, idylický luxusní resort uhnízděný mezi skrytými údolími majestátního pohoří Al Hajar, leží podél pobřežní oblasti Dibba, druhého největšího města v emirátu Fujairah. Na pozadí dramatického členitého terénu mohou cestovatelé očekávat, že objeví destinaci vychvalovanou pro svou přírodní krásu s archeologickými památkami a památkami, které jsou snadno dostupné z letoviska.

Vybavení hotelu

Interiérový design resortu je přehlídkou uměleckých děl z celého světa a je kombinací moderního bohémského umění a art-deco prosyceného arabeskami.

Vybavení pokoje

V hotelu Fairmont Fujairah Beach Resort si užijte skvělé moderní bydlení v sofistikovaném prostředí ve kterémkoli ze 181 pokojů a apartmá. Moderní interpretace luxusu doplněná arabským designem a nábytkem. Každý z pokojů je vybaven soukromým balkonem pod širým nebem, odkud se můžete kochat výhledem na úžasný oceán nebo idylický přístav. Na vyžádání jsou k dispozici také pokoje speciálně navržené pro pohodlí hostů se speciálními potřebami a omezenou pohyblivostí.

Stravování

Zdejší kuchaři připravují právě pro vás, od sezónně inspirovaných menu až po kulinářské dobroty, které uspokojí každou vaši touhu. Celodenní restaurace Canvas je interaktivním zážitkem se živými kuchařskými stanicemi. Kovaná železná brána se otevírá do světlého a vzdušného prostoru, který je fúzí bohémského a arabského vlivu, kde objevíte pokrmy představující neomezenou sbírku kultur a lidí tohoto regionu. The Copper Lobster - V ódě na ománského humra, který se běžně vyskytuje ve vodách tohoto regionu, tato večerní restaurace s mořským grilem nabízí denně čerstvé úlovky, kde si můžete dopřát místní mořské plody připravené kreativním a lahodným způsobem. Tato restaurace s námořní tématikou, která připomíná námořní historii emirátu, má také gastro bar v londýnském stylu a výstavní místnost ve stylu tržnice. Restaurace Lava Dining, ráj pro znalce jídla, "středomořská" restaurace Lava Beach Club, funguje jako ústřední kulinářské centrum pro hosty na pláži a u bazénu. Hosté mohou očekávat bohatý výběr mas, místních mořských plodů a pestrý sortiment salátů a sushi. Arteasan Lounge - je prostor ve stylu galerie, který se dokonale hodí pro odpoledne plné volného času. Orámované oblouky a mramorové intarzie vytvářejí cesty do salonu intimní velikosti s opakujícím se vzorem černé versus bílé. Odpočiňte si v elegantních proutěných pavích křeslech nebo plyšových pohovkách a zúčastněte se poklidného čajového rituálu. Arena Sports Bar and Kitchen, který se nachází na úrovni náměstí Piazza, je místem pro sledování živých zápasů a sportovních akcí a zároveň si zde můžete vychutnat tradiční barové speciality a lahodné kontinentální pokrmy. Po vzoru bister v evropském stylu minulých let. Hlavní prostor, rozdělený do dvou sekcí, představuje útulnou atmosféru obklopenou digitálními obrazovkami a v centru pozornosti je kulečníkový stůl. Speciální vysoký bar, který se nachází ve druhé části, představuje ideální prostředí pro sportovní fanoušky. Očekávejte zde položky, jako jsou naložené řecké hranolky, rajčatová bruschetta, mušle a chorizo, grilovaný sýrový sendvič manchego, lasagne burger a masové kuličky rigatoni a další. Ti, kteří mají chuť na sladké, by si měli nechat místo pro churros podávané s karamelovo-čokoládovou omáčkou nebo crostatou se směsí lesních plodů. K dispozici jsou čepované nápoje, koktejly a alkoholické i nealkoholické nápoje.

Sport a zábava

V hotelovém Spa se kombinují holistické wellness zážitky s luxusními lázeňskými procedurami, jejichž výsledkem je naprostý pocit klidu. Ošetření sahají od čistě organických až po nejmodernější technologie, aby pokryli celé spektrum blahobytu. Wellbeings zajišťuje, že „léčení“ probíhá na buněčné úrovni. Tělo, mysl a duše vyladěné v rovnováze jako společný cíl.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena