menu

INTERCONTINENTAL FUJAIRAH RESORT *****

od 1 690,- Kč
Fujairah
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Výjimečná destinace, kde se arabská pohostinnost snoubí s luxusem, InterContinental® Fujairah Resort je plážový hotel nacházející se na pozemku o rozloze téměř 28 hektarů, na břehu nádherné pláže Al Aqah s velkolepým pozadím pohoří Hajar, pouhých 90 minut od Dubaje.

Vybavení hotelu

Club InterContinental byl navržen tak, aby zlepšil pobyt náročných hostů a nabízí celou řadu exkluzivních výhod, včetně menu na míru v Club Lounge. Udělejte si čas na relaxaci a navštivte wellness O Spa L‘Occitane s 6 místnostmi na procedury, 2 soukromými apartmá pro páry a tureckou lázní. Pro sportovní nadšence všech věkových kategorií jsou připravené různé rekreační aktivity a nepřetržitě otevřená posilovna. V dětském klubu Kids & Teens si mladí hosté od 4 do 16 let užijí jedinečnou zábavu.

Vybavení pokoje

190 stylových pokojů a apartmá včetně Club InterContinental® s velkým balkonem s výhledem na Indický oceán. Vyzkoušejte zdravé a bezpečnostní postupy: ověření dezinfekce s položkami označenými jako vyčištěné / připravené k použití, odstranění zástavy z pokoje nebo jiných předmětů, které jsou vysoce citlivé na dotyk, a vylepšené protokoly praní.

Stravování

Potěšte své smysly výjimečně moderním pojetím regionální a světové kuchyně. Rezervujte si soukromé kulinářské zážitky, jako je večeře pod širým nebem na pláži, koktejlový večírek pod hvězdnou oblohou nebo globálně inspirovaný kulinářský zážitek uprostřed azurově modré oblohy a exkluzivního bazénu. Stolovat lze v několika restauracích včetně celodenní restaurace s nabídkou jídel mezinárodní kuchyně formou bufetu. Grilované speciality a koktejly se podávají na pláži a u bazénu je také bistro s občerstvením. Na hosty tak čeká unikátní a nezapomenutelné stravování. Speciální zážitek při setkání s rodinou a přáteli nebo u firemní akce nabízí 3 ohniště na pláži.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena