menu

INTERCONTINENTAL RAS AL KHAIMAH MINA AL ARAB RESORT & SPA *****

od 2 590,- Kč
Ras al Khaimah
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

InterContinental Ras Al Khaimah Mina Al Arab Resort & Spa se nachází na ostrově Hayat, je obklopen třpytivým pobřežím Arabského zálivu, rozlehlou terakotovou pouští, strmými horami a je oslavou blízkovýchodní pohostinnosti, útěku a přírodní podívané. Resort se nachází pouhých 45 minut jízdy od Dubaje a nabízí idylický ostrovní život uprostřed svěží zelené krajiny a bílého písku.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí celkem 351 romantických pokojů s výhledem na moře, soukromé vily s bazénem a exkluzivní služby Clubu InterContinental, které v sobě plynule spojují moderní luxus s okouzlujícími místními prvky. Z každého pokoje s prostorným balkonem a terasou se můžete kochat výhledem na moře, ať už se probudíte v kterémkoli pokoji. Ideální pro ranní kávu, odpočinek s knihou nebo koktejly při západu slunce.

Stravování

Dopřejte svým smyslům kreativní kuchyni, pečlivě sestavené vinné lístky, koktejly a osvěžující mocktaily v jedné ze šesti stylových restaurací. Navštivte New York v restauraci NoHo, povečeřte jako Osman v restauraci Levant & Nar nebo procestujte celý svět v restauraci Saffar - ať už si vyberete kteroukoli z nich, vychutnejte si kulinářské zážitky, které nabízejí kuchyni pro každý jazýček v místech s vlastním jedinečným příběhem.

All inclusive (za příplatek) zahrnuje

06:30-10:30 - snídani formou bufetu v restauraci Saffar 12:30-15:30 - oběd formou bufetu v restauraci Saffar 18:30-22:00 - večeře formou bufetu v restauraci Saffar 18:30-22:00 - večeře formou ala carte v NoHo Bar & Grill (nutná rezeravce stolu předem) 18:30-22:00 - večeře formou ala carte v restauraci Levant & Nar (nutná rezeravce stolu předem) Nápoje: 12:30 - 22:00 hod. - restaurace Saffar - neomezená konzumace nápojů, alkoholické nápoje pouze v množství odpovídající běžné spotřebě 11:00 - 19:00 hod. - Shasha Pool & Beach bar - neomezená konzumace nápojů, alkoholické nápoje pouze v množství odpovídající běžné spotřebě 19:00 - 22:00 hod. - Amarbar - neomezená konzumace nápojů, alkoholické nápoje pouze v množství odpovídající běžné spotřebě 18:30 - 22:00 hod. - NoHo Bar & Gril - 4 nápoje běhěm večeře na osobu 18:30 - 22:00 hod. - restaurace Levant & Nar- 4 nápoje běhěm večeře

Sport a zábava

Od hýčkání se v lázních až po jógu při východu slunce - dělejte jen to, co právě chcete. Odpočívejte na soukromé pláži pod přírodním proutěným týpí, zaplavte si v azurových vodách Arabského zálivu nebo popíjejte speciálně připravený koktejl v jiskřivém nekonečném bazénu nebo v exkluzivním bazénu Club InterContinental. S příchodem večera můžete shromáždit svůj "kmen" a posedět u ohniště nebo si odpočinout a naladit se na kino pod hvězdami. V prvotřídních lázních v nejklidnější části resortu můžete zotavit mysl i tělo. Navštivte hammam a vychutnejte si tradiční rituál nebo se oddejte nejnovějším procedurám v péči vysoce kvalifikovaných terapeutů. Využijte kalendář denních aktivit, prožijte dny zalité sluncem na bílém písečném pobřeží, vyzkoušejte si pádlování ve stoje nad třpytivými vodami Arabského zálivu nebo prozkoumejte okouzlující podmořský život, který se skrývá pod hladinou. Pro děti děti jsou připraveny programy Planet Trekkers a Teens Club, které je zabaví, poučí a obohatí.

K venkovnímu vybavení moderního hotelu patří 2 bazény se sladkou vodou a integrovaný dětský bazének (s otevírací dobou od ledna do listopadu). Zde jsou k dispozici slunečníky a lehátka (zdarma). Bar u bazénu nabízí hostům osvěžující nápoje. (otevřeno od 10:00 - 19:00).

Pláž

Nejbližší soukromá písečná pláž leží přímo u hotelu. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (zdarma).


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena