menu

PARK HYATT ABU DHABI HOTEL & VILLAS SAADIYAT ISLAND *****

od 9 900,- Kč
Abu Dhabi
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Vybavení hotelu

V působivě vystavěné budově hotelu Park Hyatt Abu Dhabi se nachází impozantní vstupní hala, dále pak komplex obchodů a restaurací. Příznivci gastronomie zde mají skvělou příležitost vybírat z celkem sedmi exkluzivních restaurací umístěných v resortu. V hotelu najdete ideální místo pro konference a výstavy. K dispozici je zasedací místnost a 4 konferenční místnosti. Pro relaxaci Vám poslouží Spa Centrum a Athletic Club. Samozřejmostí je wi-fi připojení zdarma.

Vybavení pokoje

V pokoji typu superior hotel nabízí vlastní balkon s výhledem na moře nebo golfové hřiště, postele velikosti King nebo oddělená lůžka. Na pokoji je bezplatné wi-fi připojení k internetu, klimatizace, milibar, fén, telefon, SAT/TV, koupelna,sprcha a WC. Možnost přistýlky. Za příplatek možnost ubytování v pokoji s výhledem na moře nebo v luxusních suitách. Vychutnejte si stylovou eleganci pokojů tohoto hotelu!

Stravování

Snídaně formou bufetu s možností dokoupení polopenze.

Pláž

Před hotelem Park Hyatt Abu Dhabi se nachází překrásná několik kilometrů dlouhá bělostná pláž, která je přírodním dědictvím a je chráněná. Vzhledem k ochraně této pláže si uchovává svůj přírodní vzhled s navátými písečnými dunami a jsou útočištěm želv pro kladení vajec, stejně jako průzračně čisté vody oceánu jsou domovem řady delfínů, které je možné pozorovat leckdy i z pláže.

Sport a zábava

Hotel Park Hyatt Abu Dhabi Vás rozhodně nezklame širokým spektrem nabízených služeb. K dispozici Vám bude exkluzivní 18-ti jamkové golfové hřiště nebo půvabné Irridium Spa Centrum. V hotelu se nachází i Athletic Club, který potěší přiznivce sportu. Najdete tu moderní fitness centrum, džus bar, 25-ti metrový krytý bazén, 2 tenisové kurty, 2 squashové kurty a 4 venkovní bazény včetně vířivky. Pro děti je připravený bazén s vodní jeskyní a s tobogánem.

Cena zahrnuje:

BALÍČEK 4 noci + 3x GREEN FEE * 4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * 3x green fee: 1x Abu Dhabi Golf Club, 1x Saadiyat Golf Club 1x YAS Links Golf Club (neděle - čtvrtek) * transfery z hotelu na hřiště a zpět BALÍČEK 5 nocí + 3x GREEN FEE * 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * 3x green fee: 1x Abu Dhabi Golf Club a 1x Saadiyat Golf Club (neděle - středa s výjimkou státních svátků v SAE ), 1x YAS Links Golf Club (neděle - čtvrtek s výjimkou státních svátků v SAE ) * transfery z hotelu na hřiště a zpět (s výjimkou Saadiyat Golf Club - k dispozici jsou buggy) BALÍČEK 7 nocí + 4x GREEN FEE * 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * 4x green fee: 1x Abu Dhabi Golf Club a 3x Saadiyat Golf Club (neděle - středa s výjimkou státních svátků v SAE ), 1x YAS Links Golf Club (neděle - čtvrtek s výjimkou státních svátků v SAE ) * transfery z hotelu na hřiště a zpět (s výjimkou Saadiyat Golf Club - k dispozici jsou buggy)

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Abu Dhabi - Praha - zajistíme Vám rádi na vyžádání * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu - zajistíme Vám rádi na vyžádání * pobytovou taxu ve výši 15 AED/pokoj/noc - platba na místě


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena