menu

THE RITZ CARLTON DUBAI *****

od 3 890,- Kč
Dubaj
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

The Ritz Carlton Dubai se nachází na soukromé pláži, jen pár kroků od populární Walk u JBR. Luxusní resort byl navržen tak, aby napodoboval nízkopodlažní budovy Středomoří, a nabízí pokoje a apartmá orientované na moře, vyhrazený klubový salonek, bohaté kulinářské zážitky, zařízení pro volný čas, dětský klub Ritz a lázně.

Vybavení hotelu

​Hotel The Ritz-Carlton nabízí ubytování ve 138 standardních pokojích, 87 pokojích Deluxe, 38 pokojích Club Level a 13 apartmá. V hotelu je k dispozici 24 h recepce, 2 restaurace, 2 bary, výtah, trezor na recepci, privátní parkoviště, pokojový servis, hlídání dětí, prádelna a čistírna, concierge, 3 bazény, sauna, masáže, fitness, bezbariérový přístup, jacuzzi, business centrum, úschovna zavazadel, veřejné prostory, DVD knihovna, lázně Balinese Spa, dětský klub, golfový putting green, privátní vinný sklípek, 4 osvětlené tenisové kurty, 2 squashové kurty.

Vybavení pokoje

​Všechny pokoje jsou klimatizované a k jejich vybavení patří trezor, mini bar, lis kalhot, pokojový servis, LCD TV, kabelové/satelitní programy, VHS/DVD, internet, budík, telefon s přímou volbou, terasa, rádio/Hi-Fi, ne/kuřácké pokoje, sprcha/vana, multi-jet sprcha, oddělené WC, vysoušeč vlasů

Stravování

​Restaurace v srdci dubajského přístavu nabízejí cestu světovými chutěmi, poznáváním kulinářských tradic a kultur ze Středního východu i mimo něj. Devět podniků nabízí jedinečné zážitky, jako je stolování na pláži, terasy pod širým nebem, živý páteční brunch, odpolední čaje a tematické večeře.

Sport a zábava

​Hosté hotelu The Ritz-Carlton mohou využít zdarma skvěle zařízené fitness centrum s hodinami aerobiku, 2 squashové kurty, 4 tenisových kurtů, saunu či vířivku. Na pláži je k dispozici řada vodních sportů např. windsurfing, plachtění, vodní lyže, kneeboarding a wakeboarding, kajaky, či výlety lodí podél pobřeží, rybaření na volném moři nebo kurzy potápění. Dále pak písečné lyžování, paragliding, jízdy po poušti atd. Pro hráče golfu je k dispozici přilehlé golfové hřiště.

Náš názor

​Velmi luxusní hotel se špičkovými službami, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Poznámka:

SLEVA PŘI REZERVACI DO 31.8.2015!!!!


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena