menu

W ABU DHABI - YAS ISLAND *****

od 2 200,- Kč
Abu Dhabi
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Pozoruhodný luxusní hotel W Abu Dhabi na ostrově Yas Island se vyznačuje unikátním designem a stojí napůl na pevnině a napůl na vodě. Najdete tu vše z moderní architekrury a designu a hlavně noční osvětlení v podobě rybářské sítě poseté milióny LED světel. Zkrátka skutečný hotel 21. století. Hotel nabízí krásný výhled na přístav Yas Marina a Yas Yacht Club a na okruh F1 Yas Marina Circuit, v těsné blízkosti hotelu se dále nachází 18-ti jamkové golfové hřiště Yas Links. V pěší vzdálenosti od hotelu se rozkládá i nákupní centrum Yas Mall. S pevninskou částí Abu Dhabi je Yas Hotel spojený mostem. Mezinárodní letiště Abu Dhabi je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy a cesta do centra města trvá 15 - 30 minut. Vzdálenost od letiště v Dubaji cca 60 minut jízdy.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází celkem 499 pokojů a apartmá, které jsou vybaveny nejnovějšími moderními vymoženostmi, taneční sál a konferenční místnosti, luxusní lázně s devíti léčebnými místnostmi, stejně tak parní lázně a fitness centrum, dva střešní bazény s výhledem na západ slunce, šest mezinárodních restaurací, kavárna v lobby, obchodní centrum, parkování s obsluhou, limousine servis, služby concierge, různé obchod, micro-boutique, přístup na pláž Yas.

Vybavení pokoje

Prostorné, pohodlné a luxusně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s prosklenou stěnou a dešťovou sprchou/WC, 42 "LCD TV se satelitním příjmem (Island a prezidentské apartmá mají větší TV), centrálními reproduktory v koupelně, panel s připojením k TV pro iPod, hudební přehrávače a Xbox 360 (PS3 jsou k dispozici na vyžádání), regulovatelnou klimatizací / vytápěním, župany, koupelnovou kosmetikou, premium minibarem, připojením k Wi-fi (zdarma), zařízením pro přípravu kávy a čaje. Typy pokojů: * Deluxe pokoje (54m²) * Marine Deluxe pokoje (54m²) * Deluxe Suites (100m²) * Yas Grand Suites (110m²) * Island Suites (145m²) * Marina Executive Suites (145m²) * Presidential Suites (400m²)

Stravování

Snídaně se podávají formou bohatého bufetu.

Sport a zábava

Lázeňské služby, fitness, řada výletů a atrakcí v Abu Dhabi.

Cena zahrnuje:

* 5x/7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * 4x green fee na golfových hřištích dle výběru ve všední dny (1x Abu Dhabi Golf Club, 2x Saadiyat Beach Golf Club, 1x Yas links golf club) * transfery z hotelu na hřiště a zpět

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Abu Dhabi - Praha - zajistíme Vám rádi na vyžádání * příplatek za vyšší green fee, pokud budete hrát v sobotu či v neděli - zajistíme Vám rádi na vyžádání * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu - zajistíme Vám rádi na vyžádání


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena